
23 listopada klasa 2b gościła Panią dr Małgorzatę Charmas z AWF w Białej Podlaskiej, która opowiedziała o pozytywnym działaniu olejków eterycznych.

20 listopada Pani dr hab. Anna Słowikowska podzieliła się z naszymi uczniami ogromną wiedzą na ten temat uzależnień, przestrzegając przed ich niebezpieczeństwami.

W dniach 16-18 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję pojechać do Łodzi, by uczestniczyć w ogólnopolskiej Wielkiej Lekcji Geografii organizowanej w ramach Explorers Festival.

16 listopada 2023 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego zostali nagrodzeni najlepsi uczniowie ze szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego.

16 listopada w naszym liceum mieliśmy zaszczyt gościć Pana prof. dr hab. Jarosława Cabaja, który przedstawił nam dzieje parafii unickich oraz tragiczne losy Unitów na obszarze Podlasia i Chełmszczyzny.

10 i 13 listopada obchodziliśmy w liceum 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

6 listopada uczniowie KLO udali się na cmentarz parafialny. Na znak szacunku i niegasnącej pamięci pomodlili się i zapalili znicze.

6 listopada gościliśmy pana mgr. Marcina Krasuskiego, który w ciekawy sposób opowiedział nam o rozbiciu dzielnicowym w Polsce – nawiązując do popularnej serii “Gra o tron”.

6 listopada na naszych szkolnych korytarzach można było spotkać niesamowite, barwne oraz magiczne postacie z bajek i filmów.

Szkolne Koło Caritas włącza się w akcję zbiórki przedmiotów higienicznych, takich jak przybory do golenia, żele pod prysznic i szampony oraz ręczniki.